CRCW06031K50FHECP זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
KOA Speer Electronics, Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
TE Connectivity Passive Product
קיים במלאי: 51,733
גיליון נתונים
1.5 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CRCW06031K50FHECP
מק"ט מוצר של DigiKey
CRCW06031K50FHECP-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRCW06031K50FHECP
תיאור
RES SMD 1.5K OHM 1% 1/10W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
CRCW06031K50FHECP דגמים
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C