CRCW06031K50FKTA
מק"ט מוצר של DigiKey
541-CRCW06031K50FKTATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-CRCW06031K50FKTACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-CRCW06031K50FKTADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRCW06031K50FKTA
תיאור
RES SMD 1.5K OHM 1% 1/10W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1.5 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
CRCW06031K50FKTA דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C