CRCW0603200KFHTAP זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay Dale
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay Dale
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
KOA Speer Electronics, Inc.
200 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CRCW0603200KFHTAP
מק"ט מוצר של DigiKey
CRCW0603200KFHTAP-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRCW0603200KFHTAP
תיאור
RES SMD 200K OHM 1% 1/10W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
CRCW0603200KFHTAP דגמים
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C