CRCW0603200RFKEA
מק"ט מוצר של DigiKey
541-200HTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-200HCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-200HDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRCW0603200RFKEA
תיאור
RES SMD 200 OHM 1% 1/8W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
200 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
CRCW0603200RFKEA דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C