CRCW060320K0DHEAP
מק"ט מוצר של DigiKey
541-20KAYTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-20KAYCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-20KAYDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRCW060320K0DHEAP
תיאור
RES SMD 20K OHM 0.5% 1/10W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
20 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
CRCW060320K0DHEAP דגמים
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C