CRCW060324K9FKEB
מק"ט מוצר של DigiKey
541-CRCW060324K9FKEBTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-CRCW060324K9FKEBCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-CRCW060324K9FKEBDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRCW060324K9FKEB
תיאור
RES SMD 24.9K OHM 1% 1/8W 0603
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
24.9 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
CRCW060324K9FKEB דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C