CRCW060333K0JNEB
מק"ט מוצר של DigiKey
541-CRCW060333K0JNEBTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-CRCW060333K0JNEBCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-CRCW060333K0JNEBDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRCW060333K0JNEB
תיאור
RES SMD 33K OHM 5% 1/8W 0603
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
33 kOhms ±5% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
CRCW060333K0JNEB דגמים
מקדם טמפרטורה
±200ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C