CRCW060349R9DKTAP זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay Dale
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
49.9 Ohms ±0.5% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CRCW060349R9DKTAP
מק"ט מוצר של DigiKey
CRCW060349R9DKTAP-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRCW060349R9DKTAP
תיאור
RES SMD 49.9 OHM 0.5% 1/10W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 99
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CRCW060349R9DKTAP דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C