CRCW060349R9FKEE זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
Panasonic Industry
קיים במלאי: 405,469
גיליון נתונים
ישירים
Stackpole Electronics Inc
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Stackpole Electronics Inc
49.9 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CRCW060349R9FKEE
מק"ט מוצר של DigiKey
CRCW060349R9FKEE-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRCW060349R9FKEE
תיאור
RES SMD 49.9 OHM 1% 1/8W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
CRCW060349R9FKEE דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C