CRCW060349R9FKTA
מק"ט מוצר של DigiKey
541-3003-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-3003-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-3003-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRCW060349R9FKTA
תיאור
RES SMD 49.9 OHM 1% 1/10W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
49.9 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
CRCW060349R9FKTA דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C