CRCW06034K75DKEAP זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
YAGEO
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
4.75 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CRCW06034K75DKEAP
מק"ט מוצר של DigiKey
CRCW06034K75DKEAP-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRCW06034K75DKEAP
תיאור
RES SMD 4.75KOHM 0.5% 1/10W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 62
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CRCW06034K75DKEAP דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C