CRCW06034K75FHEAP אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
KOA Speer Electronics, Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
YAGEO
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
4.75 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CRCW06034K75FHEAP
מק"ט מוצר של DigiKey
541-CRCW06034K75FHEAPTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-CRCW06034K75FHEAPCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-CRCW06034K75FHEAPDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRCW06034K75FHEAP
תיאור
RES SMD 4.75K OHM 1% 1/10W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
CRCW06034K75FHEAP דגמים
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C