CRCW06034K75FKEA | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | RES SMD 4.75K OHM 1% 1/8W 0603 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 15 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 4.75 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | CRCW06034K75FKEA דגמים |
קטגוריה | מאפיינים AEC-Q200 לכלי-רכב |
יצרן | מקדם טמפרטורה ±100ppm/°C |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 155°C |