CRCW080510R0FKTAHP
מק"ט מוצר של DigiKey
541-CRCW080510R0FKTAHPTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-CRCW080510R0FKTAHPCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-CRCW080510R0FKTAHPDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRCW080510R0FKTAHP
תיאור
CRCW0805-HP 100 10R 1% RT1
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W נגד שבב 0805 (2012 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב, עמידות בפולסים ציפוי עבה
קטגוריה
מאפיינים
AEC-Q200 לכלי-רכב, עמידות בפולסים
יצרן
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C