CRCW08051R80FKEAHP
מק"ט מוצר של DigiKey
541-1.8TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-1.8TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-1.8TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRCW08051R80FKEAHP
תיאור
RES SMD 1.8 OHM 1% 1/2W 0805
תיאור מפורט
1.8 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W נגד שבב 0805 (2012 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב, עמידות בפולסים ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
CRCW08051R80FKEAHP דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C