CRCW08052R70JNEAHP זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Stackpole Electronics Inc
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Stackpole Electronics Inc
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
YAGEO
2.7 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W נגד שבב 0805 (2012 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב, עמידות בפולסים ציפוי עבה
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CRCW08052R70JNEAHP
מק"ט מוצר של DigiKey
CRCW08052R70JNEAHP-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRCW08052R70JNEAHP
תיאור
RES SMD 2.7 OHM 5% 1/2W 0805
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
CRCW08052R70JNEAHP דגמים
מקדם טמפרטורה
±200ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C