CRCW120610R0FKEAHP
מק"ט מוצר של DigiKey
541-10.0UTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-10.0UCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-10.0UDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRCW120610R0FKEAHP
תיאור
RES SMD 10 OHM 1% 3/4W 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 Ohms ±1% 0.75W, 3/4W נגד שבב 1206 (3216 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב, עמידות בפולסים ציפוי עבה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CRCW120610R0FKEAHP דגמים
קטגוריה
מאפיינים
AEC-Q200 לכלי-רכב, עמידות בפולסים
יצרן
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C