CRCW12061R00JNEA
מק"ט מוצר של DigiKey
541-1.0ETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-1.0ECT-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-1.0EDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRCW12061R00JNEA
תיאור
RES SMD 1 OHM 5% 1/4W 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W נגד שבב 1206 (3216 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CRCW12061R00JNEA דגמים
קטגוריה
מאפיינים
AEC-Q200 לכלי-רכב
יצרן
מקדם טמפרטורה
±200ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C