CRCW1206470RJNEAIF
מק"ט מוצר של DigiKey
541-CRCW1206470RJNEAIFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-CRCW1206470RJNEAIFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-CRCW1206470RJNEAIFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRCW1206470RJNEAIF
תיאור
RES SMD 470 OHM 5% 1/4W 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
470 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W נגד שבב 1206 (3216 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב, עמידות בפולסים ציפוי עבה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CRCW1206470RJNEAIF דגמים
קטגוריה
מאפיינים
AEC-Q200 לכלי-רכב, עמידות בפולסים
יצרן
מקדם טמפרטורה
±200ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C