CRCW121060R4FKEAHP
מק"ט מוצר של DigiKey
541-60.4DTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-60.4DCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-60.4DDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRCW121060R4FKEAHP
תיאור
RES SMD 60.4 OHM 1% 3/4W 1210
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
60.4 Ohms ±1% 0.75W, 3/4W נגד שבב 1210 (3225 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב, עמידות בפולסים ציפוי עבה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CRCW121060R4FKEAHP דגמים
קטגוריה
מאפיינים
AEC-Q200 לכלי-רכב, עמידות בפולסים
יצרן
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C