IHDM1107BBEV120M30
מק"ט מוצר של DigiKey
541-IHDM1107BBEV120M30-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IHDM1107BBEV120M30
תיאור
FIXED IND 12UH 35A 2.6 MOHM TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
12 µH לא מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 35 A ‎2.6mOhm מקס' לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
IHDM1107BBEV120M30 דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
61A
יצרן
סיכוך
לא מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎2.6mOhm מקס'
אריזה
בתפזורת
תדר - תהודה עצמית
21MHz
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 180°C
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
חומר - ליבה
סוג ההרכבה
חור מעבר
השראות
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±20%