IHDM1107BBEV1R5M30
מק"ט מוצר של DigiKey
541-IHDM1107BBEV1R5M30-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IHDM1107BBEV1R5M30
תיאור
FIXED IND 1.5UH 91A 0.41 MOHM TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1.5 µH לא מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 91 A ‎0.41mOhm מקס' לא-סטנדרטי
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
165A
יצרן
סיכוך
לא מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎0.41mOhm מקס'
אריזה
בתפזורת
תדר - תהודה עצמית
80MHz
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 180°C
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
חומר - ליבה
סוג ההרכבה
חור מעבר
השראות
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±20%