IHLL0806AZEZ1R0M1Z | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 1UH 3.4A 60 MOHM SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 19 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 1 µH מסוכך יצוק משרן 3.4 A 60mOhm מקס' 0806 (2016 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | IHLL0806AZEZ1R0M1Z דגמים |
קטגוריה | סיכוך מסוכך |
יצרן | התנגדות DC (DCR) 60mOhm מקס' |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | תדר השראות - בדיקה 1 MHz |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סוג יצוק | מארז / תיבה 0806 (2016 מטרי) |
חומר - ליבה | מארז ההתקן של הספק 806 |
השראות | גודל / מידה אורך 0.079 אינץ' x רוחב 0.063 אינץ' (2.00 מ"מ x 1.60 מ"מ) |
טולרנס ±20% | גובה - מקובע (מרבי) 0.039 אינץ' (1.00 מ"מ) |
דירוג זרם (אמפר) | מספר מוצר בסיס |
(Isat) זרם - רוויה 3.5A |