IHLL0806AZEZ1R0M1Z
מק"ט מוצר של DigiKey
541-IHLL0806AZEZ1R0M1ZTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-IHLL0806AZEZ1R0M1ZCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-IHLL0806AZEZ1R0M1ZDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IHLL0806AZEZ1R0M1Z
תיאור
FIXED IND 1UH 3.4A 60 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 µH מסוכך יצוק משרן 3.4 A ‎60mOhm מקס' 0806 (2016 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
IHLL0806AZEZ1R0M1Z דגמים
קטגוריה
סיכוך
מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
‎60mOhm מקס'
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
תדר השראות - בדיקה
1 MHz
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
יצוק
מארז‏ / תיבה
0806 (2016 מטרי)
חומר - ליבה
מארז ההתקן של הספק
806
השראות
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.039‏ אינץ' (1.00‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
מספר מוצר בסיס
(Isat) זרם - רוויה
3.5A