IHLL0806AZEZ1R5M1Z
מק"ט מוצר של DigiKey
541-IHLL0806AZEZ1R5M1ZTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-IHLL0806AZEZ1R5M1ZCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-IHLL0806AZEZ1R5M1ZDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IHLL0806AZEZ1R5M1Z
תיאור
FIXED IND 1.5UH 3.1A 82 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1.5 µH מסוכך יצוק משרן 3.1 A ‎82mOhm מקס' 0806 (2016 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
IHLL0806AZEZ1R5M1Z דגמים
קטגוריה
סיכוך
מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
‎82mOhm מקס'
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
תדר השראות - בדיקה
1 MHz
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
יצוק
מארז‏ / תיבה
0806 (2016 מטרי)
חומר - ליבה
מארז ההתקן של הספק
806
השראות
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.039‏ אינץ' (1.00‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
מספר מוצר בסיס
(Isat) זרם - רוויה
2.5A