IHLL0806AZEZ4R7M1Z | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 4.7UH 1.3A 288 MOHM |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 19 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 4.7 µH מסוכך יצוק משרן 1.3 A 288mOhm מקס' 0806 (2016 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | IHLL0806AZEZ4R7M1Z דגמים |
קטגוריה | סיכוך מסוכך |
יצרן | התנגדות DC (DCR) 288mOhm מקס' |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | תדר השראות - בדיקה 1 MHz |
טולרנס ±20% | גובה - מקובע (מרבי) 0.039 אינץ' (1.00 מ"מ) |
דירוג זרם (אמפר) | מספר מוצר בסיס |
(Isat) זרם - רוויה 1.5A |