IHLP1210ABEZ4R7M5A
מק"ט מוצר של DigiKey
541-IHLP1210ABEZ4R7M5ATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-IHLP1210ABEZ4R7M5ACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-IHLP1210ABEZ4R7M5ADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IHLP1210ABEZ4R7M5A
תיאור
FIXED IND 4.7UH 1.8A 180 MOHM SM