IHLP1210BZEZ1R0M5A
מק"ט מוצר של DigiKey
541-IHLP1210BZEZ1R0M5ATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-IHLP1210BZEZ1R0M5ACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-IHLP1210BZEZ1R0M5ADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IHLP1210BZEZ1R0M5A
תיאור
FIXED IND 1UH 7.2A 23 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 µH מסוכך יצוק משרן 7.2 A ‎23mOhm מקס' 1210 (3225 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
IHLP1210BZEZ1R0M5A דגמים
התנגדות DC‏ (DCR)
‎23mOhm מקס'
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 165°C
תדר השראות - בדיקה
1 MHz
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
1210 (3225 מטרי)
השראות
מארז ההתקן של הספק
1210
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
7A