IHLP1210BZEZ3R3M5A
מק"ט מוצר של DigiKey
541-IHLP1210BZEZ3R3M5ATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-IHLP1210BZEZ3R3M5ACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-IHLP1210BZEZ3R3M5ADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IHLP1210BZEZ3R3M5A
תיאור
FIXED IND 3.3UH 4.2A 65 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
3.3 µH מסוכך יצוק משרן 4.2 A ‎65mOhm מקס' 1210 (3225 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
IHLP1210BZEZ3R3M5A דגמים
התנגדות DC‏ (DCR)
‎65mOhm מקס'
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 165°C
תדר השראות - בדיקה
1 MHz
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
1210 (3225 מטרי)
השראות
מארז ההתקן של הספק
1210
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
4A