IHLP1210BZEZ4R7M5A
מק"ט מוצר של DigiKey
541-IHLP1210BZEZ4R7M5ATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-IHLP1210BZEZ4R7M5ACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-IHLP1210BZEZ4R7M5ADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IHLP1210BZEZ4R7M5A
תיאור
FIXED IND 4.7UH 3A 98 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 µH מסוכך יצוק משרן 3 A ‎98mOhm מקס' 1210 (3225 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
IHLP1210BZEZ4R7M5A דגמים
קטגוריה
סיכוך
מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
‎98mOhm מקס'
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 165°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
1 MHz
סוג
יצוק
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
1210 (3225 מטרי)
השראות
מארז ההתקן של הספק
1210
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
(Isat) זרם - רוויה
3.5A