IHLP1616BZER2R2M11
מק"ט מוצר של DigiKey
541-1050-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-1050-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-1050-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IHLP1616BZER2R2M11
תיאור
FIXED IND 2.2UH 3.25A 48 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2.2 µH מסוכך יצוק משרן 3.25 A ‎48mOhm מקס' לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
IHLP1616BZER2R2M11 דגמים
קטגוריה
סיכוך
מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
‎48mOhm מקס'
סדרה
תדר - תהודה עצמית
40MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סוג
יצוק
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.175‏ אינץ' x‏ רוחב 0.160‏ אינץ' (4.45 מ"מ x‏ 4.06‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
3.25A