IHLP2020CZER100M51
מק"ט מוצר של DigiKey
541-IHLP2020CZER100M51TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-IHLP2020CZER100M51CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-IHLP2020CZER100M51DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IHLP2020CZER100M51
תיאור
FIXED IND 10UH 2.8A 138 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µH מסוכך משרן 2.8 A ‎138mOhm מקס' לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
IHLP2020CZER100M51 דגמים
קטגוריה
סיכוך
מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
‎138mOhm מקס'
סדרה
תדר - תהודה עצמית
15.9MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
חומר - ליבה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.216‏ אינץ' x‏ רוחב 0.204‏ אינץ' (5.49 מ"מ x‏ 5.18‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
0.118‏ אינץ' (3.00‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
1.6A