IHLP2020CZER4R7MA1
מק"ט מוצר של DigiKey
541-IHLP2020CZER4R7MA1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-IHLP2020CZER4R7MA1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-IHLP2020CZER4R7MA1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IHLP2020CZER4R7MA1
תיאור
FIXED IND 4.7UH 3.5A 77.5 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 µH מסוכך משרן 3.5 A ‎77.5mOhm מקס' לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
IHLP2020CZER4R7MA1 דגמים
קטגוריה
סיכוך
מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
‎77.5mOhm מקס'
סדרה
תדר - תהודה עצמית
25MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
חומר - ליבה
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
השראות
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טולרנס
±20%
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
דירוג זרם (אמפר)
גודל / מידה
אורך 0.216‏ אינץ' x‏ רוחב 0.204‏ אינץ' (5.49 מ"מ x‏ 5.18‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
8.2A