IHLP2525CZEK220M1A
מק"ט מוצר של DigiKey
541-IHLP2525CZEK220M1ATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IHLP2525CZEK220M1A
תיאור
FIXED IND 22UH 2.9A 135 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
22 µH מסוכך יצוק משרן 2.9 A ‎135mOhm מקס' לא-סטנדרטי
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
2.5A
יצרן
סיכוך
מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎135mOhm מקס'
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
ערכים נקובים
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סוג
יצוק
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
חומר - ליבה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±20%