IHLP2525CZEK8R2M01 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Eaton - Electronics Division
קיים במלאי: 389
גיליון נתונים
8.2 µH מסוכך יצוק משרן 4 A ‎68mOhm מקס' לא-סטנדרטי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
IHLP2525CZEK8R2M01
מק"ט מוצר של DigiKey
541-IHLP2525CZEK8R2M01TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IHLP2525CZEK8R2M01
תיאור
FIXED IND 8.2UH 4A 68 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
התנגדות DC‏ (DCR)
‎68mOhm מקס'
סדרה
תדר - תהודה עצמית
17MHz
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.270‏ אינץ' x‏ רוחב 0.255‏ אינץ' (6.86 מ"מ x‏ 6.47‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
0.118‏ אינץ' (3.00‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
7.5A