IHLP2525CZER100M11
מק"ט מוצר של DigiKey
541-2577-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-2577-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-2577-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IHLP2525CZER100M11
תיאור
FIXED IND 10UH 4A 71.2 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µH מסוכך יצוק משרן 4 A ‎71.2mOhm מקס' לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
IHLP2525CZER100M11 דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
3.5A
יצרן
סיכוך
מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎71.2mOhm מקס'
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סוג
יצוק
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
השראות
גודל / מידה
אורך 0.270‏ אינץ' x‏ רוחב 0.255‏ אינץ' (6.86 מ"מ x‏ 6.47‏ מ"מ)
טולרנס
±20%