IHLP2525CZER1R5M01
מק"ט מוצר של DigiKey
541-1007-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-1007-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-1007-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IHLP2525CZER1R5M01
תיאור
FIXED IND 1.5UH 9A 15 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1.5 µH מסוכך יצוק משרן 9 A ‎15mOhm מקס' לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
IHLP2525CZER1R5M01 דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
18A
יצרן
סיכוך
מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎15mOhm מקס'
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סוג
יצוק
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±20%