IHLP2525CZER220M11
מק"ט מוצר של DigiKey
541-2578-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-2578-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-2578-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IHLP2525CZER220M11
תיאור
FIXED IND 22UH 2.9A 135 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
22 µH מסוכך יצוק משרן 2.9 A ‎135mOhm מקס' לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
IHLP2525CZER220M11 דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
2.5A
יצרן
סיכוך
מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎135mOhm מקס'
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סוג
יצוק
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
השראות
גודל / מידה
אורך 0.270‏ אינץ' x‏ רוחב 0.255‏ אינץ' (6.86 מ"מ x‏ 6.47‏ מ"מ)
טולרנס
±20%