IHLP2525CZER3R3M01 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
Vishay Dale
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
Sumida America Inc.
קיים במלאי: 3,275
גיליון נתונים
ישירים
Pulse Electronics
Bourns Inc.
דומים
Pulse Electronics
דומים
CODACA
קיים במלאי: 980
Eaton - Electronics Division
Eaton - Electronics Division
Bourns Inc.
קיים במלאי: 104
3.3 µH מסוכך יצוק משרן 6 A ‎30mOhm מקס' לא-סטנדרטי