IHLP2525CZER3R3M51
מק"ט מוצר של DigiKey
541-IHLP2525CZER3R3M51TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-IHLP2525CZER3R3M51CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-IHLP2525CZER3R3M51DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IHLP2525CZER3R3M51
תיאור
FIXED IND 3.3UH 6.8A 28.4 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
3.3 µH מסוכך יצוק משרן 6.8 A ‎28.4mOhm מקס' לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
IHLP2525CZER3R3M51 דגמים
קטגוריה
סיכוך
מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
‎28.4mOhm מקס'
סדרה
תדר - תהודה עצמית
28.6MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סוג
יצוק
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.270‏ אינץ' x‏ רוחב 0.255‏ אינץ' (6.86 מ"מ x‏ 6.47‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
0.118‏ אינץ' (3.00‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
8.3A