IHLP3232DZER3R3M8A זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
Vishay Dale
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Panasonic Industry
קיים במלאי: 7
גיליון נתונים
3.3 µH מסוכך משרן 10.6 A ‎16.48mOhm מקס' לא-סטנדרטי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
IHLP3232DZER3R3M8A
מק"ט מוצר של DigiKey
541-IHLP3232DZER3R3M8ATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-IHLP3232DZER3R3M8ACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-IHLP3232DZER3R3M8ADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IHLP3232DZER3R3M8A
תיאור
FIXED IND 3.3UH 10.6A 16.48 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
התנגדות DC‏ (DCR)
‎16.48mOhm מקס'
סדרה
תדר - תהודה עצמית
23MHz
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 180°C
חומר - ליבה
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.340‏ אינץ' x‏ רוחב 0.322‏ אינץ' (8.64 מ"מ x‏ 8.18‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
11.8A