IHLP4040DZER101M11
מק"ט מוצר של DigiKey
541-1310-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-1310-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-1310-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IHLP4040DZER101M11
תיאור
FIXED IND 100UH 2.5A 270 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 µH מסוכך יצוק משרן 2.5 A ‎270mOhm מקס' לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
IHLP4040DZER101M11 דגמים
קטגוריה
סיכוך
מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
‎270mOhm מקס'
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
יצוק
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
השראות
מארז ההתקן של הספק
4040
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.425‏ אינץ' x‏ רוחב 0.400‏ אינץ' (10.80 מ"מ x‏ 10.16‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
0.157‏ אינץ' (4.00‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
2.25A