IHLP4040DZER470M11
מק"ט מוצר של DigiKey
541-1305-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-1305-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-1305-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IHLP4040DZER470M11
תיאור
FIXED IND 47UH 3.3A 145 MOHM SMD
תיאור מפורט
47 µH מסוכך יצוק משרן 3.3 A ‎145mOhm מקס' לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
IHLP4040DZER470M11 דגמים
התנגדות DC‏ (DCR)
‎145mOhm מקס'
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%
(Isat) זרם - רוויה
3A