IHLP5050CEER1R5M01
מק"ט מוצר של DigiKey
541-1018-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-1018-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-1018-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IHLP5050CEER1R5M01
תיאור
FIXED IND 1.5UH 19A 5.5 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1.5 µH מסוכך יצוק משרן 19 A ‎5.5mOhm מקס' לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
IHLP5050CEER1R5M01 דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
35A
התנגדות DC‏ (DCR)
‎5.5mOhm מקס'
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%