IHLP5050CEER2R2M01
מק"ט מוצר של DigiKey
541-1019-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-1019-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-1019-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IHLP5050CEER2R2M01
תיאור
FIXED IND 2.2UH 16A 8 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2.2 µH מסוכך יצוק משרן 16 A ‎8mOhm מקס' לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
IHLP5050CEER2R2M01 דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
29A
התנגדות DC‏ (DCR)
‎8mOhm מקס'
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%