IHLP5050EZEK8R2M01 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Pulse Electronics
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Walsin Technology Corporation
קיים במלאי: 0
8.2 µH מסוכך יצוק משרן 9.5 A ‎22.5mOhm מקס' לא-סטנדרטי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
IHLP5050EZEK8R2M01
מק"ט מוצר של DigiKey
541-IHLP5050EZEK8R2M01TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IHLP5050EZEK8R2M01
תיאור
FIXED IND 8.2UH 9.5A 22.5 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
18A
התנגדות DC‏ (DCR)
‎22.5mOhm מקס'
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%