IHLP5050EZER100M5A
מק"ט מוצר של DigiKey
541-10237-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-10237-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-10237-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IHLP5050EZER100M5A
תיאור
FIXED IND 10UH 10.1A 20.1 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µH מסוכך יצוק משרן 10.1 A ‎20.1mOhm מקס' לא-סטנדרטי
התנגדות DC‏ (DCR)
‎20.1mOhm מקס'
סדרה
תדר - תהודה עצמית
11MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
דירוג זרם (אמפר)
גודל / מידה
אורך 0.530‏ אינץ' x‏ רוחב 0.508‏ אינץ' (13.46 מ"מ x‏ 12.90‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
9A