IHLP5050EZER1R0M5A זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
Vishay Dale
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Eaton - Electronics Division
קיים במלאי: 120
גיליון נתונים
1 µH מסוכך יצוק משרן 36.64 A ‎2.14mOhm מקס' לא-סטנדרטי