IHLP5050EZER3R3M5A
מק"ט מוצר של DigiKey
541-10245-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-10245-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-10245-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IHLP5050EZER3R3M5A
תיאור
FIXED IND 3.3UH 16A 7.7 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
3.3 µH מסוכך יצוק משרן 16 A ‎7.7mOhm מקס' לא-סטנדרטי
התנגדות DC‏ (DCR)
‎7.7mOhm מקס'
סדרה
תדר - תהודה עצמית
17.8MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
דירוג זרם (אמפר)
גודל / מידה
אורך 0.530‏ אינץ' x‏ רוחב 0.508‏ אינץ' (13.46 מ"מ x‏ 12.90‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
18A