IHLP5050EZER8R2M5A
מק"ט מוצר של DigiKey
541-10251-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-10251-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-10251-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IHLP5050EZER8R2M5A
תיאור
FIXED IND 8.2UH 12.85A 16.6 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
8.2 µH מסוכך יצוק משרן 12.85 A ‎16.6mOhm מקס' לא-סטנדרטי
התנגדות DC‏ (DCR)
‎16.6mOhm מקס'
סדרה
תדר - תהודה עצמית
11.4MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
דירוג זרם (אמפר)
גודל / מידה
אורך 0.530‏ אינץ' x‏ רוחב 0.508‏ אינץ' (13.46 מ"מ x‏ 12.90‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
9.83A